Firmy

Pytania do Krzysztofa Zamasza, prezesa, Enei
29.10.2015, Barbara Oksińska

Enea połączy się z Energą? Pomysł budowy razem bloku w Ostrołęce pokazuje, że macie pole do współpracy.

Na pewno potrzebna jest nowa architektura rynku energetycznego i węglowego. Jest to jedno z ważnych zadań stojących przed nowym rządem. Jestem przekonany, że łączenie firm energetycznych jest konieczne do budowy silnych polskich podmiotów dla poprawy bezpieczeństwa energetycznego kraju. To bezpieczeństwo powinno stać ponad wszelkimi...


Aby odczytać ten artykuł musisz być zalogowany.
Nie masz dostępu ?
TWOJE KONTO RP.PL



Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.

Zamknij