Firmy

Ronson: Dobre prognozy na dalszą część roku mimo strat na początku
07.05.2015, "Kad"

Ronson Europe, mimo zaksięgowanej za 2014 r. straty netto w wysokości około 15 mln zł, podtrzymuje możliwość wypłaty dywidendy. Zdaniem Tomasza Łapińskiego, dyrektora finansowego spółki, stanie się to możliwe w drugiej połowie tego roku, gdy deweloper będzie miał lepszy cashflow. Jednocześnie Tomasz Łapiński zaznacza, że dywidenda nie będzie wyższa od tej wypłaconej za 2012 r. (akcjonariusze otrzymali wtedy 8,17 mln zł, czyli 0,03 zł na akcję).

Pierwszy kwartał tego roku również...


Aby odczytać ten artykuł musisz być zalogowany.
Nie masz dostępu ?
TWOJE KONTO RP.PL



Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.

Zamknij