Izo-Blok, spółka z branży chemicznej, w niespełna trzy tygodnie po debiucie na NewConnect zapowiada emisję akcji i wejście na rynek główny.
– Debiut powinien nastąpić jeszcze...
+ zarejestruj się
Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.