Firmy

Bomi: Jest zgoda na emisję
13.01.2012, KMK

Walne zgromadzenie sieci delikatesów Bomi przegłosowało uchwały dotyczące emisji akcji – poinformował prezes Marek Romanowski. Chodzi o emisję akcji o wartości do 2,5 mln euro oraz o podwyższenie kapitału docelowego do kwoty  1,1 mln zł.

Do uchwały w sprawie podwyższenia kapitału docelowego jeden z drobnych akcjonariuszy zgłosił sprzeciw.

Pieniądze ze sprzedaży akcji mają być przeznaczone na zaspokojenie bieżących potrzeb Bomi. Giełdowa spółka jest w trudnej sytuacji finansowej. Po trzech kwartałach 2011 r. miała 5,5 mln zł skonsolidowanej straty.

Kilka dni temu zarząd poinformował o planowanej sprzedaży spółki zależnej Rabat Service, działającej w segmencie hurtowym.


Aby odczytać ten artykuł musisz być zalogowany.
Nie masz dostępu ?
TWOJE KONTO RP.PL



Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.

Zamknij