Finanse

Kulik niespodziewanie odszedł z Nordei, AXA zatrudniła Michalika
30.04.2010, Katarzyna Ostrowska

Andrzej Kulik przestał pełnić funkcję prezesa Nordea PTE. Paweł Michalik dołączył do zarządu AXA PTE.Kulik był związany z towarzystwem emerytalnym Nordea (wcześniej nosiło nazwy Norwich Union i Sampo) od początku. Był dyrektorem operacyjnym. W marcu 2004 r. powołano go do zarządu, na którego czele stanął trzy lata...


Aby odczytać ten artykuł musisz być zalogowany.
Nie masz dostępu ?
TWOJE KONTO RP.PL



Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.

Zamknij