Finanse

Na głosowanie przez Internet jest za wcześnie
30.04.2010, Sergiusz Sachno

Najwcześniej w przyszłym roku pierwsza spółka zdecyduje się na umożliwienie akcjonariuszom głosowania na walnym zgromadzeniu drogą elektroniczną. Po nowelizacji kodeksu spółek handlowych od sierpnia ubiegłego roku akcjonariusze mają teoretyczną możliwość głosowania przez Internet podczas transmitowanych w sieci walnych zgromadzeń.

O wprowadzeniu takiego rozwiązania wspominał już w 2003 roku poprzedni prezes GPW Wiesław Rozłucki. Zmiana miała zaktywizować...


Aby odczytać ten artykuł musisz być zalogowany.
Nie masz dostępu ?
TWOJE KONTO RP.PL



Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.

Zamknij