Finanse

Bez II filara emerytur rozwój Polski nie byłby tak szybki
30.04.2010, Katarzyna Ostrowska

– Najważniejsze jest to, by nie rozmontowywać II filara. Bez niego nie byłoby dziś tak dynamicznego rozwoju Polski – przekonywał Piotr Kamiński, wiceprzewodniczący Konfederacji Pracodawców Polskich, w trakcie debaty „Jak podnieść efektywność II filara”.– Czy efektywność II filara jest niska? – pytał Marek Góra ze Szkoły Głównej Handlowej. – W odczuciu zwykłych ludzi jakakolwiek by była, zawsze będzie za niska, ale warto...


Aby odczytać ten artykuł musisz być zalogowany.
Nie masz dostępu ?
TWOJE KONTO RP.PL



Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.

Zamknij