Na rynkach

Fatalna passa podtrzymana, nowe dołki w grze
02.12.2015, Michał Błasiński

Chciałoby się rzec: nie tak miała wyglądać wtorkowa sesja. O poranku WIG20 zyskiwał blisko 1 proc., co automatycznie rozbudziło nadzieję, że wreszcie uda się zbudować grunt pod odbicie zdołowanego indeksu. Niestety, paliwa do zwyżek nie starczyło na zbyt długo.

Z godziny na godzinę byki oddawały poranne zdobycze. Na finiszu WIG20 tracił 0,09 proc., do 1923 pkt. Zamiast odbicia rynek znów...


Aby odczytać ten artykuł musisz być zalogowany.
Nie masz dostępu ?
TWOJE KONTO RP.PL



Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.

Zamknij