Na rynkach

Bez(nadzieja) na polskiej giełdzie
02.12.2015, Jarosław Niedzielewski

Przez pół roku krajowy rynek akcji nie rozpieszczał inwestorów, pokazując rażącą słabość na tle zarówno Europy, jak i wielu rynków wschodzących, ale w ubiegłym miesiącu GPW przeszła samą siebie. Na ponad setkę głównych indeksów akcji na świecie, śledzonych przez agencję Bloomberg, indeks WIG 20 uplasował się na siódmym miejscu od końca. Nie miało znaczenia to, czy spadek liczony był w walucie lokalnej czy w dolarach.

Najgorsze jest jednak to,...


Aby odczytać ten artykuł musisz być zalogowany.
Nie masz dostępu ?
TWOJE KONTO RP.PL



Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.

Zamknij