Na rynkach

Warszawa podąża swoją drogą
08.09.2015, Jacek Mysior

Początek tygodnia na warszawskiej giełdzie nie wypadł zbyt udanie. Mimo wzrostowego początku notowań dość szybko na rynku uaktywnili się sprzedający, jeszcze przed południem spychając główne wskaźniki pod kreskę. Niestety, mimo całkiem sprzyjającego otoczenia, krajowym graczom nie udało się odwrócić niekorzystnego biegu rynkowych wydarzeń. W rezultacie WIG20 zakończył notowania 0,7...


Aby odczytać ten artykuł musisz być zalogowany.
Nie masz dostępu ?
TWOJE KONTO RP.PL



Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.

Zamknij