Na rynkach

Krajowi gracze nie poszli za ciosem
04.08.2015, Jacek Mysior

Inwestorzy z warszawskiego parkietu pozostali obojętni na pozytywne impulsy płynące z rozwiniętych rynków akcji, gdzie w poniedziałek zdecydowanie dominował kolor zielony. Największe giełdy Starego Kontynentu nie miały większego problemu, by zakończyć notowania na wyraźnych plusach. WIG20 dopiero dzięki zrywowi kupujących na finiszu zakończył sesję minimalnie nad kreską. Rodzimym indeksom wyraźnie ciążyło...


Aby odczytać ten artykuł musisz być zalogowany.
Nie masz dostępu ?
TWOJE KONTO RP.PL



Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.

Zamknij