Na rynkach

Szanse na podwójne dno są. Przynajmniej w teorii
04.08.2015, Marcin Kiepas

Krajowi inwestorzy powitali sierpień w minorowych nastrojach. Warszawski parkiet znalazł się w niewielkiej grupie europejskich giełd, gdzie w poniedziałek dominowali sprzedający akcje. Takie zachowanie to nie tyle wpływ niepokojących wieści napływających z Chin czy gorszych od oczekiwań danych makroekonomicznych z USA, ile efekt obserwowanej już od dłuższego czasu ogólnej słabości polskiego rynku akcji. Słabości, dla której przeciwwagą nie były ani rosnące indeksy we Frankfurcie i Paryżu, ani...


Aby odczytać ten artykuł musisz być zalogowany.
Nie masz dostępu ?
TWOJE KONTO RP.PL



Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.

Zamknij