Na rynkach

Zielony początek tygodnia w Warszawie
19.05.2015, Jacek Mysior

Pierwsza sesja tygodnia na warszawskiej giełdzie nie wypadła zbyt okazale, choć zaczęło się obiecująco. Zdecydowana przewaga popytu z pierwszych minut handlu szybko topniała. Kolejne godziny pokazały, że nadzieje na solidne odbicie indeksów i wyrwanie się z panującego od jakiegoś czasu stanu zawieszenia na giełdzie były przedwczesne. Niezdecydowana postawa inwestorów warszawskiego parkietu sygnalizowała,...


Aby odczytać ten artykuł musisz być zalogowany.
Nie masz dostępu ?
TWOJE KONTO RP.PL



Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.

Zamknij