Na rynkach

Tylko Amerykanie zachowują spokój
19.05.2015, Bartłomiej Cendecki

Za nami sezon wyników za 1 kwartał 2015 roku. Należałoby go ocenić raczej umiarkowanie pozytywnie, bez wielu większych niespodzianek. Perłą w koronie był segment paliwowy, nieźle wypadły przemysł, budownictwo i energetyka, lekko powyżej oczekiwań banki (poza PKO BP), słabo natomiast sektor detaliczny i w dalszym ciągu górnictwo. Nie zabrakło także kilku wpadek, jak na przykład Action, Asbis i PKO BP.

Można odnieść jednak wrażenie, iż część...


Aby odczytać ten artykuł musisz być zalogowany.
Nie masz dostępu ?
TWOJE KONTO RP.PL



Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.

Zamknij