Firmy

Cyfrowy Polsat: Rebranding ad acta
19.05.2015, ZIU

W grupie Cyfrowy Polsat będą jeszcze długo funkcjonować dwie marki: Plusa i satelitarnej platformy – wynika ze słów Jarosława Drabarka, od lutego odpowiedzialnego za sprzedaż i marketing grupy.

W poniedziałek grupa oficjalnie poinformowała o starcie wielowątkowej kampanii mającej na celu zmianę wizerunku Polkomtelu, operatora sieci Plus. Nie ujawniono wysokości nakładów, które będą się z tym wiązały, ani ram czasowych, w jakich...


Aby odczytać ten artykuł musisz być zalogowany.
Nie masz dostępu ?
TWOJE KONTO RP.PL



Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.

Zamknij