Firmy

Polbita w tym roku ma być rentowna
19.05.2015, Maciej Rudke

– W kolejnych miesiącach Polbita powinna uzyskać rentowność na poziomie EBITDA. Liczymy, że stanie się to w II kwartale i spółka ta będzie miała dodatni wpływ na EBITDA naszej grupy w całym roku, aczkolwiek na razie nie będzie on znaczący – mówi Jacek Dauenhauer, wiceprezes Pelionu ds. finansowych.

Na razie na minusie

W I kwartale wpływ Polbity, która zarządza drogeriami Natura (sieć liczy około 240 placówek własnych i 18 agencyjnych), na wynik EBITDA grupy...


Aby odczytać ten artykuł musisz być zalogowany.
Nie masz dostępu ?
TWOJE KONTO RP.PL



Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.

Zamknij