Debiut WB Electronics na GPW nadal pozostaje jedną z opcji. Jeśli jednak dojdzie do potencjalnego IPO to raczej w przyszłym roku – mówi Mikołaj Raczyński, wiceprezes ds. inwestycji w Polskim Funduszu Rozwoju.
Aby odczytać ten
artykuł musisz być zalogowany.
Nie masz dostępu ?