Co do zasady, panie cały czas stanowią niewielki odsetek osób zasiadających we władzach giełdowych spółek. Zazwyczaj również mniej niż mężczyźni zarabiają, chociaż w tym przypadku dysproporcje systematycznie się zmniejszają.
Aby odczytać ten
artykuł musisz być zalogowany.
Nie masz dostępu ?