Polska ma szansę stać się gospodarzem prestiżowych wydarzeń technologicznych. Rozmawiamy także w sprawie organizacji np. w Warszawie targów GITEX – deklaruje wiceminister cyfryzacji Rafał Rosiński.
Aby odczytać ten
artykuł musisz być zalogowany.
Nie masz dostępu ?