W poprzednich dwóch tekstach przedstawiłem dane liczbowe dotyczące delistingów oraz główną przyczynę, dla których małe spółki opuszczają rynek. Ale czy to w ogóle jest jakiś problem? Może to nawet lepiej, że rynek się oczyszcza? Otóż jest to problem, przy czym o wiele większy, niż może nam się wydawać..
Aby odczytać ten
artykuł musisz być zalogowany.
Nie masz dostępu ?