Najwięksi operatorzy telekomunikacyjni w Polsce rosną w tempie inflacji i nieustająco podnoszą ceny. Ich zyski powiększają się nieco szybciej, a rentowność poprawia – wynika z analizy „Parkietu”. Przed nimi płatności za pasmo dla sieci nowej generacji i jej budowa.
Aby odczytać ten
artykuł musisz być zalogowany.
Nie masz dostępu ?