Żabka wskakuje na giełdę. To ciekawe, duże IPO
Wreszcie jest szansa na ożywienie na rynku pierwotnym. Właściciele Żabki chcą sprzedać akcje za kilka miliardów złotych. Analitycy zgodnie twierdzą, że oferta publiczna zapowiada się ciekawie. Kluczowa jednak będzie wycena.
Aby odczytać ten
artykuł musisz być zalogowany.
Nie masz dostępu ?