Kryzys nie, ale bessa w USA jest możliwa FOT. MAT. PRASOWE
– Znacznie bardziej prawdopodobnym scenariuszem jest to, że w USA wydarzy się bessa, której nie będzie towarzyszyła recesja, niż to, że będziemy mieli kryzys i prawdziwą bessę – mówi Kamil Cisowski, dyrektor działu analiz Domu Inwestycyjnego Xelion.
Aby odczytać ten
artykuł musisz być zalogowany.
Nie masz dostępu ?