Sprzedaż akcji Żabki coraz bliżej. To będzie olbrzymia oferta
Sieć 10,5 tys. sklepów osiedlowych oficjalnie przyznała, że chce wejść na warszawską giełdę. Akcje sprzedawać będzie wyłącznie właściciel spółki. Nie ma planów emisji nowych akcji.
Aby odczytać ten
artykuł musisz być zalogowany.
Nie masz dostępu ?