Parkiet TV

Parkiet TV: Oferujemy inwestorom dodatkowe bonusy
13.09.2019,

Legimi dało się już poznać na rynku publicznym obligacji. Zapowiadaliście też debiut na NewConnect. Wiosną robiliście emisję akcji związaną z tym debiutem. Kiedy spółka pojawi się na parkiecie?

Jesteśmy w zaawansowanym dialogu z GPW. On trwa już od czasu naszych wcześniejszych emisji obligacji, przygotowywanych pod kątem Catalystu. Myślę, że debiut na NewConnect możliwy jest jeszcze w tym roku. Tak jak wcześniej planowaliśmy. Pracujemy nad debiutem również poprzez pozyskiwanie inwestorów – w ramach obligacji często są to nasi użytkownicy, czyli czytelnicy. Stają się obligatariuszami i część z nich została też akcjonariuszami. Traktujemy NewConnect jako platformę do zarządzania relacjami inwestorskimi. Mamy już ponad 500 inwestorów. A właśnie taki cel sobie stawialiśmy: żeby do momentu debiutu na NewConnect mieć 500 osób fizycznych na pokładzie.

Teraz jesteście w trakcie publicznej emisji obligacji. Zapisy trwają do 23 września. Jak duża to jest oferta?

Limit to 2,3 mln zł. Oferta jest zabezpieczona zastawem rejestrowym m.in. na umowach z abonentami. Wyceniliśmy, że te umowy są warte 15 mln zł – to kilkakrotny wzrost względem emisji sprzed dwóch–trzech lat, co pokazuje duży rozwój naszego biznesu.

Z kolei cała wartość spółki, biorąc pod uwagę cenę akcji z ostatniej oferty, to...


Aby odczytać ten artykuł musisz być zalogowany.
Nie masz dostępu ?
Zamów pełen dostęp do Gazety Giełdy Parkiet
Abonament
1 miesiąc: 175,00 PLN
3 miesiące: 499,00 PLN
12 miesięcy: 1 750,00 PLN

podane ceny zawierają 8% VAT
zamów
TWOJE KONTO RP.PL