Firmy

Plan za 40 mld zł
09.08.2018,

 

– Powstaje krajowy plan skablowania sieci. Będzie on częścią polityki energetycznej Polski – zapowiedział wiceminister energii Tadeusz Skobel podczas podpisania porozumienia o współpracy operatorów sieci dystrybucyjnych i operatora systemu przesyłowego, czyli Polskich Sieci Elektroenergetycznych, przy usuwaniu awarii sieci. Podpisane porozumienie ma uporządkować współdziałanie w...


Aby odczytać ten artykuł musisz być zalogowany.
Nie masz dostępu ?
TWOJE KONTO RP.PL



Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.

Zamknij