Firmy

PCC Intermodal: Ruszył przymusowy wykup akcji
06.03.2018,

PCC Intermodal to kolejna spółka, która prawdopodobnie wkrótce opuści warszawską giełdę. Może to być o tyle zaskakujące, że dotychczas prawie nic nie wskazało na to, aby taki scenariusz był rozważany.

Dwa miesiące temu zarząd informował m.in. o planowanym zwiększeniu inwestycji w tabor, dzięki czemu chciano coraz więcej kontenerów przewozić własnymi pociągami. Dużo pieniędzy planowano...


Aby odczytać ten artykuł musisz być zalogowany.
Nie masz dostępu ?
TWOJE KONTO RP.PL



Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.

Zamknij