Na powstaniu w Polsce regionalnego centrum handlu błękitnym paliwem powinny zyskać giełdowe spółki, zarówno te handlujące surowcem, jak i zużywające go wyłącznie na własne potrzeby.
Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.