gospodarka

Arabia Saudyjska: Największe giełdy walczą o IPO Aramco
13.03.2017, JB

Nowy Jork i Londyn zabiegają o to, by stać się największą międzynarodową platformą, na którą trafią akcje z pierwotnej oferty publicznej państwowej firmy naftowej Arabii Saudyjskiej. New York Stock Exchange i London Stock Exchange uchodzą za faworytów tego wyścigu o największą w dziejach ofertę akcji.

Szefowie obu giełd prowadzą już rozmowy z Saudi Aramco,...


Aby odczytać ten artykuł musisz być zalogowany.
Nie masz dostępu ?
TWOJE KONTO RP.PL



Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.

Zamknij