Na rynkach

WIG20 wykonał kolejny krok w stronę 2200 pkt
16.02.2017, Przemysław Tychmanowicz

Środowa sesja na warszawskiej giełdzie zaczęła się od mocnego uderzenia byków. WIG20 już w pierwszej godzinie handlu, dzięki wzrostowi rzędu 0,8 proc., zbliżył się do kolejnej psychologicznej bariery 2200 pkt. Stały za tym przede wszystkim zwyżki w Stanach Zjednoczonych na zakończenie wtorkowej sesji. Po takim początku dnia wydawało się, że jest tylko kwestią czasu, kiedy...


Aby odczytać ten artykuł musisz być zalogowany.
Nie masz dostępu ?
TWOJE KONTO RP.PL



Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.

Zamknij