Na rynkach

Wystrzał w górę cen miedzi
15.02.2017, Dorota Sierakowska

W miniony piątek notowania miedzi wystrzeliły w górę o 4,5 proc., a nowy tydzień rozpoczynają od kontynuacji zwyżki. W rezultacie cena tego surowca w Stanach Zjednoczonych wybiła się na nowe tegoroczne szczyty, docierając do najwyższych poziomów od maja 2015 roku....


Aby odczytać ten artykuł musisz być zalogowany.
Nie masz dostępu ?
Zamów pełen dostęp do Gazety Giełdy Parkiet
Abonament
1 miesiąc: 175,00 PLN
3 miesiące: 499,00 PLN
12 miesięcy: 1 750,00 PLN

podane ceny zawierają 8% VAT
zamów
TWOJE KONTO RP.PL



Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.

Zamknij