Na rynkach

Rynki z przytupem rozpoczęły tydzień
16.02.2016, Prze­my­sław Tych­ma­no­wicz

Początek nowego tygodnia na giełdach może napawać optymizmem. Niemal w całej Europie poniedziałek przyniósł zwyżki głównych indeksów.

Start notowań na Starym Kontynencie był łatwy do przewidzenia. Po ponad 7-proc. wzroście w Japonii również europejskie indeksy w pierwszych godzinach handlu notowały solidne zwyżki. Na niektórych rynkach przekraczały one nawet 2 proc....


Aby odczytać ten artykuł musisz być zalogowany.
Nie masz dostępu ?
TWOJE KONTO RP.PL



Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.

Zamknij