Na rynkach

S&P 500 najniżej od 21 miesięcy. Co teraz?
22.01.2016, Wojciech Białek

Zejście głównych indeksów akcji w krajach rozwiniętych poniżej ubiegłorocznych dołków jest dużym zaskoczeniem. S&P 500 zamknął się wśród najniżej od 21 miesięcy. To niepokojący sygnał, bo gdy pojawiał się ostatnio po raz pierwszy pod dłuższym okresie – 23 lutego 2001 r. oraz 2 lipca 2008 r. – to okazywał się zapowiedzią silnej bessy (indeks spadał później o odpowiednio 38 proc. w ciągu 20 miesięcy i 46 proc. w ciągu ośmiu miesięcy). W każdym z tych przypadków był też symptomem pęknięcia bańki (w sektorze...


Aby odczytać ten artykuł musisz być zalogowany.
Nie masz dostępu ?
TWOJE KONTO RP.PL



Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.

Zamknij