Na rynkach

Początek bessy czy okazja do zakupów?
10.12.2015, Kamil Czapnik

Rynek akcji w Polsce w ostatnim okresie nie ma dobrej passy. Silne spadki, które jak sztorm przetaczają się przez warszawski parkiet, w dużej mierze mocno dotykają największych spółek. W sytuacji tak silnej przeceny, z którą mamy do czynienia od kilku tygodni, segment małych i średnich spółek radzi sobie dużo lepiej. Segment ten nie uchronił się jednak przed spadkami. Można zauważyć, że w połowie spośród 20...


Aby odczytać ten artykuł musisz być zalogowany.
Nie masz dostępu ?
TWOJE KONTO RP.PL



Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.

Zamknij