Giełda - komentarze

Warszawska giełda w ogonie
29.10.2015, Kamil Czapnik

W ostatnim okresie na światowych rynkach finansowych mamy wyraźny powrót większego apetytu na aktywa o podwyższonym ryzyku. Głównym beneficjentem poprawy nastrojów są rynki akcji.

Dobre zachowanie giełd amerykańskich, europejskich oraz rynków wschodzących od początku miesiąca na pewno bardzo cieszy inwestorów. Warto przypomnieć, że jeszcze w sierpniu byliśmy świadkami zdecydowanych i dynamicznych spadków na globalnych rynkach akcji....


Aby odczytać ten artykuł musisz być zalogowany.
Nie masz dostępu ?
TWOJE KONTO RP.PL



Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.

Zamknij