Firmy

Budimex porwał indeks w górę
03.08.2015, AR

Indeks WIG-Budownictwo w piątek wspiął się do poziomu 2,9 tys. pkt – najwyższego w tym roku i najwyższego od lutego 2012 r.

Od grudnia ub.r do początku czerwca indeks wzrósł o 37,5 proc., do 2,85 tys. pkt, jednak w ciągu kolejnego miesiąca korekta obniżyła wartość do 2,64 tys. pkt.

Obserwowany wystrzał WIG-Budownictwo może być mylący, ponieważ większość spółek o dużej wadze w indeksie szczyt notowań...


Aby odczytać ten artykuł musisz być zalogowany.
Nie masz dostępu ?
TWOJE KONTO RP.PL



Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.

Zamknij