Na rynkach

Inwestorzy zapomnieli (na chwilę?) o Grecji
01.07.2015, Przemysław Tychmanowicz

Europejskie giełdy złapały oddech. Po bardzo burzliwym poniedziałku, który wynikał głównie z braku porozumienia Grecji z wierzycielami, wtorek przyniósł odreagowanie. Nie chodzi nawet o to, że sytuacja kraju z południa Europy jakoś znacząco się poprawiła. Inwestorzy jednak od dłuższego czasu biorą pod uwagę ewentualny Grexit, więc po nerwowych reakcjach sytuacja wróciła do normy.

Jak ta...


Aby odczytać ten artykuł musisz być zalogowany.
Nie masz dostępu ?
TWOJE KONTO RP.PL



Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.

Zamknij