Firmy

Wielton: Nowy zarząd i dywidenda
01.07.2015, JIM

Największy w kraju producent naczep i przyczep ma nowy zarząd. Będzie on odpowiedzialny za dalszą ekspansję grupy w kraju i za granicą. Decyzją rady nadzorczej Wieltonem pokieruje Mariusz Golec, dotychczasowy wiceprezes. Zastąpi na tym stanowisku Andrzeja Szczepka, który kierował spółką od 2010 roku. W składzie zarządu na nową trzyletnią kadencję znaleźli się jeszcze: Tomasz Śniatała, Thomas Hajek...


Aby odczytać ten artykuł musisz być zalogowany.
Nie masz dostępu ?
TWOJE KONTO RP.PL



Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.

Zamknij