Aż 70 proc. spółek z WIG zdrożało w pierwszym kwartale. Otoczenie makro, tani pieniądz, napływy do TFI, atrakcyjne dywidendy, a przede wszystkim perspektywa poprawy wyników finansowych to zapowiedź dalszych zwyżek.
Aby odczytać ten
artykuł musisz być zalogowany.
Nie masz dostępu ?