Na rynkach

Czerwona końcówka udanego kwartału
01.04.2015, Jacek Mysior

Sesja na warszawskim parkiecie nie ułożyła się po myśli inwestorów, którzy zapewne liczyli na kontynuację poniedziałkowego odbicia. Mimo obiecującego początku notowań w trakcie kolejnych godzin handlu do głosu doszli sprzedający, spychając główne indeksy pod kreskę. Rodzime wskaźniki poruszały się zgodnie z kierunkiem wyznaczonym przez największe europejskie parkiety, gdzie w zdecydowanej...


Aby odczytać ten artykuł musisz być zalogowany.
Nie masz dostępu ?
TWOJE KONTO RP.PL



Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.

Zamknij