Finanse

Co dalej ze stawkami?
14.01.2012, KK

W czwartek przedstawiciele brokerów rozmawiali z władzami giełdy na temat możliwych obniżek cennika opłat i prowizji. Izba Domów Maklerskich od pewnego czasu wskazuje bowiem, że stawki GPW w ostatnim czasie w ogóle nie spadały mimo rosnących obrotów i zysków giełdy. Brokerzy zdają sobie jednocześnie sprawę, że przy rosnącej konkurencji w kraju i za granicą coraz trudniej zarabiać na obsłudze inwestorów. Coraz większa...


Aby odczytać ten artykuł musisz być zalogowany.
Nie masz dostępu ?
TWOJE KONTO RP.PL



Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.

Zamknij