Giełda - komentarze

Na twarde dno trzeba poczekać do początku lipca
22.06.2011, Jarosław Niedzielewski

Przebicie dwuletniej linii trendu na indeksie S&P500 oraz dojście do 200-sesyjnej średniej w ubiegłym tygodniu spowodowały zdecydowany wzrost pesymizmu wśród giełdowych graczy. Biorąc pod uwagę ostatnie odczyty i zachowanie się takich wskaźników jak Put/Call ratio, VIX czy właśnie dane dotyczące nastrojów wśród inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych, można pokusić się o twierdzenie, że warunki konieczne do osiągnięcia rynkowego dna zostały spełnione. Jednak, patrząc na natłok dość pesymistycznych informacji napływających...


Aby odczytać ten artykuł musisz być zalogowany.
Nie masz dostępu ?
TWOJE KONTO RP.PL



Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.

Zamknij