Tytułowe pytanie można zadać też inaczej: o czym
i jak spółki powinny informować inwestorów. Proponowane zmiany – w tym rezygnacja z zawartego w rozporządzeniu katalogu zdarzeń
i faktów podlegających raportowaniu – wydają się ryzykowne. Być może lepszym rozwiązaniem byłoby przyjęcie standardów informacyjnych
Aby odczytać ten
artykuł musisz być zalogowany.
Nie masz dostępu ?