Na 18 lipca zarząd One-2-One zwołał walne zgromadzenie akcjonariuszy, które ma się wypowiedzieć głównie w sprawie emisji obligacji zwykłych. Szczegóły nie są znane.
Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.