pierwsza strona

Ostatni tydzień na udział w grze
26.11.2021,

 

Jeszcze tylko tydzień został na rejestrację (na stronie gra.parkiet.com) i udział w Grze Giełdowej Parkiet Challenge. Chętni wciąż mają szansę powalczyć o awans do 10-osobowego finału, a także o cenne nagrody, które są do zdobycia w każdym tygodniu konkursu.

Okazuje się, że obecna edycja Parkiet Challenge to nie tylko rywalizacja pomiędzy uczestnikami, ale też walka z trudnym rynkiem. WIG20 i mWIG40 od startu konkursu są na solidnych minusach, chociaż najlepszym z uczestników nie przeszkadza to w osiąganiu dwucyfrowych stóp zwrotu. Czy końcówka rywalizacji w I etapie będzie łaskawsza? Kluczem będzie postawa inwestorów zagranicznych. – Z ich perspektywy, oprócz samej wyceny spółek, istotny jest też m.in. kurs naszej waluty. Dla odreagowania spadków na giełdzie ważne jest, aby deprecjacja złotego została zatrzymana – wskazuje Bartłomiej Grelewicz, menedżer w Citi Handlowym. PRT


Aby odczytać ten artykuł musisz być zalogowany.
Nie masz dostępu ?
TWOJE KONTO RP.PL



Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.

Zamknij